Правила и публичная оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСУ «HTTPS://LIZAR.UA/»

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за не виконання умов цього договору. Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки "ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ" на сторінці оформлення замовлення і є підтвердження покупки.

1.ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

«Сайт» – https://lizar.ua/
«Продукція» – hand made (виготовлена вручну) продукція розміщена на сайті є результатом інтелектуальної праці та є твором. Зовнішній вигляд продукції може відрізнятись від фотографії на сайті. Продукція не підлягає обов'язковій сертифікації, отримання гігієнічного висновку неможливе на продукцію ручного виробництва.
«Товар» об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем із переліку продукції розміщеної на сайті.
Два однакові Товари можуть відрізнятись за кольором та наповненням без зміни складу, що зумовлено виготовленням Продукції ручним способом.
Покупець – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що має намір придбати той чи інший товар, і оплатити отримання такого Товару.
Продавець – виконавець замовлення Покупця, ФОП Ліщина Інна Олександрівна (РНОКПП 3133418302) або ФОП Бегменко Андрій Валерійович (РНОКПП 3239217655).

Товар тижня – товар на який діє знижка протягом встановленого періоду (тижня).

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1 Ця публічна оферта (надалі – Договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті
2.2 Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення ЗАМОВЛЕННЯ/КОШИКУ кнопки "ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ", означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), згідно чинного українського законодавства, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.
2.3 Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

3.1 Надання Покупцеві доступу до всієї необхідної інформації щодо Продукції (опис, склад), представленого на сайті.

4. МОМЕНТ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

4.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів сайту, що мають намір, бажання і можливості придбати Продукцію.
4.2 Акцепт оферти – придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на сайті і згода з умовами оплати і доставки товару.
4.3 Факт придбання Товару є беззастережним прийняттям Покупцем умов цього Договору.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

5.1 Продавець зобов’язується:
5.1.1 Організувати передачу Товару Покупцеві згідно умов визначених на сайті та обраних Покупцем, або узгоджених з Покупцем після оформлення замовлення. 
5.1.2 Забезпечити Товар етикеткою, на якій зазначено інгредієнти, з яких виготовлено Товар, термін його використання, умови зберігання та дату виготовлення.
5.1.3 Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.
5.2. Продавець має право:
5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також ціни на Продукцію в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті.
5.2.2 Всі зміни вступають в силу негайно з моменту публікації їх на сайті.
5.3 Покупець зобов’язується:
5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і цінами на Продукцію.
5.3.2 До моменту здійснення замовлення ознайомитися зі складом Продукції та умовами її використання, вказаними на сайті. 
5.3.3 На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем, останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого Товару.
5.3.4 Перед використанням Товару Покупець зобов’язаний ознайомитися з його складом, умовами зберігання та датою виготовлення. 
5.3.5 З метою запобігання виникнення алергічної реакції на Товар, Покупець має уважно прочитати склад, та встановити відсутність алергенів для себе. У випадку, якщо Покупець знає про свою алергічну реакцію на будь-який складник Товару, він не має використовувати його з метою уникнення наслідків алергічної реакції. 
В будь-якому випадку перед використанням Товару Покупець має перевірити його на алергічну реакцію шляхом нанесення на внутрішню частину кисті руки та почекати 15-20 хвилин. У випадку виникнення алергічної реакції, Покупець повинен негайно змити продукт, якщо відбулось погіршення стану здоров’я Покупця, негайно звернутись до лікаря.
5.3.6 Покупець зобов’язується під час оформлення замовлення вказати справжнє ім’я, на яке може бути відправлене та отримане відправлення. Покупець зобов’язується вказати справжні засоби зв’язку з ним, в іншому випадку він несе ризик неотримання замовлення або несвоєчасного отримання замовлення.
5.4. Покупець має право:
5.4.1 Отримати оплачений Товар у кількості, що відповідає його замовленню, у неушкодженій упаковці Товару, із етикеткою із зазначенням складу Товару, дати його виготовлення та терміну придатності.

6. ВІДМОВА ВІД НАДАННЯ ГАРАНТІЙ

6.1 Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві. 
6.2 Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), забороняючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

7. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ТОВАРУ

7.1 Ціни на Товар визначаються у відповідних розділах сайту
7.2 Ціни на Товар та послуги можуть змінюватися залежно від кон’юнктури ринку. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, у разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та виконав у встановленому цим договором оплату товарів (послуг).

7.3 Ціни зі знижками вказані у відповідних розділах сайту. 

8.ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ

8.1 Термін дії цієї оферти встановлюється з 08.12.2016 р. по 31.01.2024 р.
8.2 Відзив оферти може бути здійснений Продавцем в будь-який час, що не є підставою для відмови від зобов’язань по вже виконаним продажам.

9. ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА ТОВАРУ

9.1 Умови доставки та оплати Товару зазначені на відповідних сторінках сайту.
Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з’ясувати за контактними даними в розділі Контакти.
9.2. Після оформлення замовлення Покупець, у разі оформлення замовлення із використанням адреси електронної пошти, отримує на згадану адресу електронної пошти повідомлення за вказаними щодо дати відправки продукції, яка орієнтовно становить 2-3 робочі днів з моменту належного оформлення та оплати замовлення. Цей термін може бути продовжено, про що буде поінформовано Покупця.
9.3. Замовлення зроблені Покупцем у вихідні та святкові дні обробляються Продавцем в перший робочий день, про що Покупець повідомляється за вказаними ним даними електронної пошти. 
9.4 У разі наявності на сайті інформації про відпустку/канікули/неможливість відправки протягом певного часу, здійснюючи замовлення у цей період, Покупець погоджується на обробку його замовлення після закінчення вказаного періоду.

9.5 Якщо в замовленні Покупця є товар тижня, то відправка такого замовлення відбувається на початку наступного тижня.

10. ІНШІ УМОВИ

10.1. Інформація про Продукцію представлена на сайті.
10.2. Покупець погоджується з отриманням матеріалів рекламного характеру про акції, розпродажі, маркетингові програми, нові продукти і т.ін., електронною поштою, мобільним зв’язком, в тому числі на контактні дані, зазначені Покупцем в його профілі на сайті. У разі небажання отримувати таку інформацію, Покупець може написати листа про відмову від отримання інформації на адресу Продавця.
10.3. Претензії Покупця щодо строків поставки Товару та цілісності Товару мають бути оформлені в письмовому вигляді та направлені на адресу електронної пошти, вказаної на сайті з долученням фото/відео доказів. За результатами розгляду обґрунтованої претензії з фото/відео доказами Продавець приймає рішення щодо способу врегулювання за наявності його вини. Якщо претензії Покупця зумовлені діями/бездіяльністю перевізника, Продавець не несе відповідальності за його дії.
Якщо Продавець відправив товар Покупцеві, про що є доказ відправки, а перевізник втратив Товар/передав його іншій особі, Продавець не несе відповідальності за такі дії перевізника.
10.4. Претензії Покупця щодо невідповідності кольору, кількості продукції не розглядаються, оскільки Продукція є результатом ручного виготовлення, тому відхилення допускаються.
10.5 Претензії Покупця щодо виникнення у нього алергічної реакції на Продукт не приймаються Продавцем, оскільки вивчення складу Товару та здійснення алергопроби покладається на Покупця. У випадку наявності алергічної реакції Покупець повинен негайно змити продукт, і не використовувати його.
10.6 Приймаючи умови даної оферти, Покупець надає свою згоду на обробку (реєстрацію, накопичення, збереження, адаптацію, зміну, відновлення, використання та знищення без вашої присутності) його персональних даних згідно Закону України «Про захист особистих даних».
10.7. Товар поверненню не підлягає.