Піала та шпатель для SPA процедур

Артикул 0084

Виробник: Lizar

Аксесуари для СПА процедур вдома від бренду Лізар. Піала та шпатель створені зроблять використання убтану, гоммажів та скрабів зручнішим.

60 грн

625 од.

Close

Інформація

Піала та шпатель – аксесуари, які зроблять ще більш зручними та приємними проведення спа процедур вдома. Ми длодали до лінійки аксесуарів шпатель та піалу, які  зроблять використання убтану, гоммажів та скрабів зручнішим.

Рекомендовані способи використання:

Для УбтануВиноградного гоммажу та Кокосового гоммажу – насипати продукт в піалу, додати рідину (воду, гідролат, відвар трав), розмішати до однорідного стану шпателем.

Для Скрабу для шкіри голови, скрабів для тіла Апельсиновий сорбет та М'ятного скрабу з ментолом – покласти в піалу необхідну кількість скрабу на одне використання за допомогою шпателя.

Догляд за аксесуарами: після використання промити та просушити.

Аксесуари виготовлено спеціально на замовлення ТМ Li’zar та мають відповідне брендування.

Чудово доповнюють покупку

Відгуки

Якщо Ви хочете залишити коментар, будь ласка, авторизируйтесь

Віталій Нестеренко
27-08-2023
Перевірена покупка

Ідеальний розмір набору саме від lizar . Зручний шпалель, яким користуючись коли роблю детокс маску та дозую сорбет дині Калахарі. Такий набір необхідно мати кожному для економного використання убтану та масок(до останньої краплі завдяки скошеному шпателю). Щиро рекомендую!

Іванна Гольц
19-07-2023
Перевірена покупка

Супер зручна річ у використанні. По фото думала, що піала має більший розмір, але, коли отримала, то була приємно здивована, всі деталі продумані, якраз ідеальний розмір для порції убтану чи масочок. Зручно користуватись шпателем, що йде в комплекті, адже ним дуже легко зібрати все зі стінок)

Катерина Леміщенко
13-07-2023
Перевірена покупка

Супер зручна річ! Варто заплатити ці 60 грн, щоб більше не задумуватись про ємність для убтану чи інших засобів, де така треба. Дуже влучна підібрана форма, в піалі не залишається залишків засобів зовсім при використанні шпателю. Дуже люблю насипати в піалу скраби і брати з собою в ванну вже порціно, а не всю банку, таким чином захищаю від потрапляння зайвої вологи.

Валентина Пошутило
19-05-2023
Перевірена покупка

Незамінні помічники для очищення шкіри обличчя за допомогою убтану, зручно розміщувати, наносити на обличчя, з урахуванням дуже вдало розробленої форми піали й шпателя, можна без зусиль, до останньої краплі, нанести убтан на шкіру обличчя

Аня Пилихач
12-01-2023

Дуже зручно для змішування убтану, розмір якраз супер

Ілона Кононенко
06-09-2022
Перевірена покупка

Я не задумуюсь над тим, де мені шукати піалочку і ложечку. Все одразу готове. Скісна частина лопатки дає змогу використовувати засоби економно, підбирає весь засіб зі стінок. Дуже хороша річ!

Лідія Чорна
31-07-2022
Перевірена покупка

Дуже зручно використовувати для усіх сипучих речовин, легко мити та брати із собою.

Ірина Заремба
29-07-2022
Перевірена покупка

Хто користується сипучими засобами, щиро рекомендую цю парочку!! Реально їз використання з допомогою таких помічників стало набагато зручнішим та приємнішим!)

Щоб написати відгук необхідно 

увійти в обліковий запис

Піала та шпатель для SPA процедур

Піала та шпатель для SPA процедур

60 грн