Про нас

Історія створення бренду Li'zar починається з історії однієї дівчини.

Кілька років тому, мою шкіру можна було охарактеризувати як куперозна.

Судинна сіточка з крил носа простягалася на щоки, утворюючи червоні плями. У мене складалося враження, ніби я на вечірці, яка не закінчується, у всякому разі ефект був таким :(

Я не могла собі дозволити вийти з дому без щільного тонального засобу навіть влітку.

Сказати, що це було жахливо для 21-річної дівчини, це нічого не сказати ...

Я не особливо розуміла причини цього почервоніння і що з ним робити. У той час я користувалася доглядовими засобами та тональними засобами з мас-маркету і думала, що з цим уже нічого не поробиш.

Але ось, невипадкова зустріч все змінила.

У той час у мене було довге волосся і я зважилася на біозавивку, оскільки процедура передбачає миття голови кілька разів і це був вихідний, до майстра прийшла без макіяжу і тонального засобу. Ми з нею розговорилися, і вона повідала історію про те, як за допомогою дорогої аптечної косметики вона змогла змінити стан своєї шкіри.

Це був той переломний момент коли я зрозуміла, що моя шкіра не безнадійна, потрібно просто зрозуміти, що їй потрібно і дати це.

Оскільки, навіть дорогим косметичним засобам я не довіряла, вирішила звернутися до дорогої аптечної косметики. Придбала систему по догляду за куперозною шкірою і почала користуватись.

Точно не пам'ятаю коли саме я почала помічати зміни, але вони були. І це мене надихнуло. Я почала аналізувати, що всі виробники роблять акцент на натуральних інгредієнтах в складі своєї косметики і почала шукати бренди повністю натуральної косметики.

Але пошук був нелегким, написи на етикетках свідчили про наявність дуже ненатуральних і малокорисних складових, а ціна на таку косметику була зависокою.

І тут, до мене почало приходити розуміння того, що якщо промислові бренди роблять акценти на натуральних інгредієнтах, заявляючи про те, що саме ці інгредієнти роблять щось корисне для шкіри або волосся, то чому б мені не почати користуватися, власне кажучи, самими натуральними інгредієнтами, а не їх вкрапленнями в готовий промисловий продукт.

З цього почалися мої експерименти і пошуки рецептів. Кілька років я вивчала, шукала, пробувала, це забирало багато часу і сил. Але мої зусилля були винагороджені.

Тепер я точно знаю, що мій досвід – це моя цінність і тепер свої знання я можу використовувати не тільки для себе, але і на благо інших людей.

Не можу сказати, що моя шкіра стала зовсім ідеальною, але я навчилася з нею співпрацювати, я намагаюся зрозуміти, що їй потрібно, і даю їй це, а вона натомість намагається вести себе якнайкраще :-)

Так почалась історія створення бренду Li'zar, де «Li» - це перші літери прізвища дівчини, яка і стала засновцею бренду, а «zar» - це скорочення від слова «зоря».

Зоря – це світіння неба перед сходом сонця або при його заході, це початок дня або ночі.

Як день і ніч починаються із зорі, так і краса починається з догляду.

Косметика Li'zar – це натуральна спа косметика ручної роботи, зроблена для вас, перевірена на собі :-)

Інна Ліщина,

засновниця бренду Li’zar