Знижка за відгуки

Дані Правила визначають офіційні умови та алгоритм участі в програмі бренду щодо отримання знижки за відгуки на сайті https://lizar.ua

Правила та алгоритм отримання знижки за відгуки на сайті https://lizar.ua

1. Організатором даної програми отримання знижки за відгуки на сайті https://lizar.in.ua є власник сайту Фізична особа-підприємець ЛІЩИНА Інна Олександрівна та її уповноважені особи на проведення відповідних дій. Щоб отримати промокод на знижку за відгук/відгуки на сайті https://lizar.ua (далі - Сайт) необхідно мати зареєстрований обліковий запис на Сайті та здійснювати покупки продукції бренду Лізар (Li’zar) через Сайт.

2. Ви можете отримати 2% разової знижки за кожен відгук на сайті https://lizar.ua

3. Залишити відгук можна під кожним продуктом, яким ви користувались. 

4. Для написання відгуку на продукт потрібно увійти свій обліковий запис на сайті https://lizar.ua, перейти на сторінку продукту. На сторінці продукту після тексту із описом продукту є вікно для написання коментаря. Наше прохання писати відгуки детально і описати власний досвід користування.

5. Важливо! Промокод на знижку необхідно сформувати до моменту оформлення замовлення.

6. Знижку за один відгук можна використати 1 раз. Знижки за відгуки сумуються між собою, але не сумуються з іншими знижками та акційними пропозиціями. Також знижка не застосовується до подарункових сертифікатів. Для формування промокоду на знижку необхідно звернутись до нас перед оформленням замовлення та вказати кількість відгуків та на які саме продукти ці відгуки були зроблені.

7. Максимальний розмір разової знижки за відгуки складає 20%.

8. Звернутись із запитом на промокод можете через Viber на номер 063-979-22-69.

9. Формування персонального промокоду повинно передувати оформленню замовлення, в якому бажаєте використати знижку за відгуки.

Застереження:

1) Власник сайту або уповноважена ним особа на свій розсуд, не пояснюючи учаснику програми причин і не вступаючи з ним в переписку, визнати недійсними будь-які дії учасника програми, а так само заборонити подальшу участь в програмі будь-якій особі, щодо якої у власника сайту виникли обґрунтовані підозри в тому, що особа підробляє дані або отримує вигоду з будь-якої підробки даних, необхідних для участі в програмі, некоректно поводиться по відношенню до інших учасників чи предствника бренду Лізар (Li'zar). Власник сайту або уповноважена ним особа залишає за собою право відмовити будь-кому в участі у програмі на свій розсуд, без будь-яких негативних наслідків для себе, а також залишає за собою право приймати рішення щодо всіх спірних питань, пов’язаних із даною програмою;

2) Власник сайту або уповноважена ним особа на свій розсуд в односторонньому порядку припинити, змінити або тимчасово припинити проведення програми, якщо з якоїсь причини дана програма не може проводитися так, як це заплановано, включаючи будь-яку причину, неконтрольовану власником сайту, яка спотворює або зачіпає виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення даної програм.

3) програма отримання знижки за відгуки діє на постійній основі. Будь-які зміни до цих Правил набувають чинності з дати опублікування на сайті https://lizar.ua та/або офіційній сторінці Організатора у профілі @lizar.cosmetics в соціальній мережі Інстаграм (Instagram).