Пакуємо так, щоб можна було одразу дарувати: стильна коробка або папір + смарагдова стрічка

Товари
Товарів у наявності: 17

 • Відтінковий бальзам Вишневий конфітюр (подарункове пакування)

  Справжній багатофункціональний продукт, який надає губам соковитий відтінок, блиск, зволожує та живить їх. Особливість замовлення з цієї сторінки: 1. Пакуємо у стильне пакування (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це зберігає час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Подарунок одразу готовий для дарування.

  350 грн
 • Шоколадний бальзам для губ (подарункове пакування)

  Смак шоколаду, приємна текстура бальзаму дарують губам живлення, зволоження і легкий тон. Особливість замовлення з цієї сторінку святкових продуктів Лізар: 1. Пакуємо цей продукт у стильне пакування (чорний папір тішью і смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це дає змогу зберегти час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Такий подарунок...

  220 грн
 • Збиті вершки Lizar 100 мл. (подарункове пакування)

  Рекомендуємо наносити на чисту вологу шкіру і дати можливість повністю увібратись. Збиті вершки легко розподіляються по шкірі та вбираться протягом 15 хвилин. Замовляння з цієї сторінки: 1. Пакуємо цей продукт у стильне пакування як на другому фото. 2. Зберігаємо ваш час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Такий подарунок вже готовий для...

  420 грн
 • Сорбет дині калахарі 50 мл. (подарункове пакування)

  Детальний опис продукту нижче на сторінці. Замовлення з цієї сторінки святкових продуктів Лізар: 1. Ми пакуємо цей продукт у стильне пакування (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це дає змогу зберегти час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Такий подарунок одразу готовий для дарування.

  310 грн
 • Крем для рук INTENSE (подарункове пакування)

  Детально про продукт нижче на сторінці. Особливість замовлення з цієї сторінки: 1. Ми пакуємо цей продукт у стильне пакування (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це дає змогу зберегти час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Подарунок одразу готовий для дарування.

  330 грн
 • Бальзам для губ СТІРАКС (подарункове пакування)

  Живить, зволожує, захищає губи від впливу зовнішніх факторів. Детільний опис нижче. Особливість замовлення з цієї сторінку святкових продуктів Лізар: 1. Ми пакуємо цей продукт у стильне пакування (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це дає змогу зберегти час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Такий подарунок...

  220 грн
 • Ароматична свічка №1 (подарункове пакування)

  Ароматична свічка №1 - виготовлена з соєвого воску із додаванням ефірних олій. Замовляючи свічку з цього розділу святкових продуктів Лізар, додатково отримаєте її у стильному пакуванні (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото.

  280 грн
 • Набір "Бальзамів багато не буває" (подарункове пакування)

  Три бальзами для губ, на будь-який настрій та стиль: 1) STYRAX - неймовірний аромат, без кольору, 2) Шоколадний - це про смак та аромат шоколаду на губах, дає легкий коричневий тон; 3) Вишневий конфітюр - це соковитий відтінок та блиск. Бальзамів багато не буває, чи не так? Пакуємо набір у коробку зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був...

  790 грн
 • Набір для обличчя (подарункове пакування)

  2-крокове очищення шкіри обличчя із використанням Олії для вмивання та Убтану перетворюють цю рутинну дію на приємний ритуал краси. В наборі також міститься піала та шпатель для зручного нанесення убтану на обличчя. Ми відправляємо цей набір у стильній коробці зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був готовим для дарування одразу.

  640 грн
 • Набір для ламінування нігтів (подарункове пакування)

  Подаруйте собі або близьким неймовірний досвід ламінування та зміцнення нігтів. Набір містить все необхідне (включно із замшевим баром та апельсиновими паличками) для проведення цієї популярної салонної процедури вдома. Ми відправляємо цей набір у стильній коробці зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був готовим для дарування одразу.

  450 грн
 • Набір для тіла і рук

  Комплекс продуктів лінійки Lizar для догляду за тілом і руками - набір створений як варіант прекрасного подарунку собі або своїм близьким. Ми відправляємо цей набір у стильній коробці зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був готовим для дарування одразу.

  1 660 грн
  Купити

  Купити за 1 клік

  Немає в наявності
 • Тверда плитка для рук (подарункове пакування)

  Інформація про детальний опис продукту нижче. Особливість замовлення з цієї сторінку святкових продуктів Лізар: 1. Ми пакуємо цей продукт у стильне пакування (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це дає змогу зберегти час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Такий подарунок одразу готовий для дарування.

  260 грн
 • Олія для кутикули (подарункове пакування)

  Надає інтенсивне живлення та зволоження шкіри навколо нігтьової пластини.  Особливість замовлення з цієї сторінку святкових продуктів Лізар: 1. Ми пакуємо цей продукт у стильне пакування (чорний папір тішью та смарагдова стрічка) як на другому фото. 2. Це дає змогу зберегти час і кошти на пошук подарункового пакування. 3. Такий подарунок одразу...

  170 грн
 • Набір для рук (подарункове пакування)

  Ці 2 продукти з лінійки Lizar забезпечують ніжний догляд за руками та кутиколою. Ідеальний спосіб проявити турботу - це придбати цей набір на подарунок своїм близьким та знайомим. Ми відправляємо цей набір у стильній коробці зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був готовим для дарування одразу.

  520 грн
 • Набір для рук і губ (подарункове пакування)

  Цей набір ідеально підходить як подарунок у зимовий час. Всі продукти з набору легко носити з собою і використовувати щодня. Ми відправляємо цей набір у стильній коробці зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був готовим для дарування одразу.

  720 грн
 • Набір для тіла комплексний (подарункове пакування)

  Комплекс продуктів лінійки Lizar для догляду за тілом - набір створений як варіант прекрасного подарунку собі або своїм близьким. Ми відправляємо цей набір у стильній коробці зі смарагдовою стрічкою (як на фото), щоб він був готовим для дарування одразу.

  1 480 грн
Дивіться також: Обличчя Руки і нігті